Yürüyüş Takım Parçaları

Yürüyüş Takım Parçaları

PALET PABUCU

Palet pabucu serisi, zor koşulara kadar tüm uygulamalar için tasarlanmıştır. ÜÇ ASLAR tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve her şekilde yardımcı olmaya çalışacaktır. Özel çelikler ve mühendislik ısıl işlemlerimiz sayesinde tedarik edebileceğimiz palet pabuçlarımız, aşınmayı azaltarak en yüksek performans standartlarını karşılar! ÜÇ ASLAR tüm kalite standart belgelerine de sahiptir.

ÜÇ ASLAR, standarttan özel uygulamalara ve diğerlerine kadar her türlü madencilik makinesi için palet pabuçları tedarik etmektedir. Tüm zincirler uzmanlarımızla birlikte Ar-Ge departmanımız tarafından standartlara uygun olarak geliştirilmiştir.

Tüm bileşenlerde (pimler, burçlar ve bağlantılar) rahat ve en iyi malzemeler, yeni geometriler ve özel ısıl işlemler maksimum verim ve daha uzun aşınma ömrü garanti eder.

MAKARALAR

Alt takım bileşenlerinin en iyi performansını ve verimliliğini elde etmek için, üst ve alt makaralar zincirin her koşulda en iyi şekilde çalışmasına izin vermelidir. Zincir için doğru hareketler, yüksek kural ve standartlarda uygulanan en iyi malzemeler, işlemler ve mekanik işlemlerle gerçekleştirilecektir.

ÜÇ ASLAR, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için her türlü uygulama ve ortam için silindirler için aynı katı kriterleri kullanır.

DİŞLİ VE SEGMANLAR

ÜÇ ASLAR, dişliler, segmanlar üzerine devam eden araştırmalar, aşınma ve maliyetleri önemli ölçüde azaltan sonuçlara yol açmıştır. En iyi sonuçları elde etmek için özel formüller kullanıyoruz.

IDLER

ÜÇ ASLAR, mukavemet ve aşınma direncinde olduğu gibi son teknoloji avaralar üretebilir ve tedarik edebilir. ÜÇ ASLAR gerilim grupları da çok zorlu ortamlarda bile oldukça verimlidir.

Tüm parça listemizi görüntülemek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

int(200)